Iw Home Sp. z o.o.
Wille przy Piaskowej etap III –  rok budowy 2018 – 2019

Doskonała lokalizacja cisza spokój,  do kolejki WKD Piaskowa  zaledwie 5 min. Do  nowo rewitalizowanego kompleksu ”Park Walczewskiego” 10 min. Restauracja, sklepy, przedszkole, szkoła, basen, szpital w bliskim sąsiedztwie.

Standard
Wille przy Piaskowej III – inwestycja składa się z dwóch budynków jednorodzinnych z dwoma lokalami każdy  o powierzchni użytkowej 103 m2. Do każdego lokalu przynależy działka o powierzchni ok  200 – 260m2, ogródek,  balkon. Przy każdym budynku zaprojektowano taras wyłożony z kostki, opaskę, miejsca postojowe. Całość ogrodzona, wydzielona wewnętrzna droga.  Montujemy oświetlenie zewnętrzne, żeby zachować spójność wykończenia. Nasze inwestycje wyróżnia wysoka dbałość o każdy detal wykończenia.

Bliźniak tańszy niż mieszkanie w bloku

 • bezczynszowy, płacisz tylko za to co zużyjesz – montowane bardzo wydajne piece kondensacyjne
 • nie martwisz się czy będzie gdzie zaparkować swój samochód i osób które Cię odwiedzają
 • własny  ogródek – poranną kawę możesz wypić na tarasie wśród zieleni

Inwestycja oddana w 2019 – lokale sprzedane

Wille przy Batorego – rok budowy  2018
Doskonała lokalizacja cisza spokój, a w centrum miasta, do kolejki WKD Radońska i Jordanowice  zaledwie 5 min. Widok z okien na nowo rewitalizowany kompleks ”Park Walczewskiego”. Restauracja, przedszkole, szkoła, basen, szpital w bliskim sąsiedztwie.

Standard
Wille przy Batorego – inwestycja składa się z dwóch budynków jednorodzinnych z dwoma lokalami każdy  o powierzchni użytkowej 103 m2. Do każdego lokalu przynależy działka o powierzchni ok 260m2, ogródek,  balkon. Przy każdym budynku zaprojektowano taras wyłożony z kostki, opaskę, miejsca postojowe. Każdy lokal ma bezpośredni dostęp do drogi gminnej z pełną infrastrukturą. Balustrady balkonowe, bramy, furtki i elementy ogrodzenia robione są na zamówienie. Montujemy oświetlenie zewnętrzne, żeby zachować spójność wykończenia. Nasze inwestycje wyróżnia wysoka dbałość o każdy detal wykończenia.

Bliźniak tańszy niż mieszkanie w bloku
 • bezczynszowy, płacisz tylko za to co zużyjesz
 • nie martwisz się czy będzie gdzie zaparkować swój samochód i osób które Cię odwiedzają
 • własny  ogródek – poranną kawę możesz wypić na tarasie wśród zieleni

Inwestycja oddana w 2018 – lokale sprzedane.
Wille przy Piaskowej etap II – rok budowy 2017
Doskonała lokalizacja,  szybki dojazd do A2, cisza spokój i bardzo blisko centrum miasta, do kolejki WKD Piaskowa zaledwie 3 min pieszo, do nowo rewitalizowanego kompleksu ”Park Walczewskiego” – 3 min. W pobliżu przedszkole, szkoła, przychodnia.

Standard
Wille przy Piaskowej  –   inwestycja składa się z dwóch  budynków jednorodzinnych  z dwoma lokalami każdy  o powierzchni użytkowej 93 m2  + garaż wolnostojący o powierzchni ok 18m2. Do każdego lokalu przynależy działka o powierzchni 250m2, ogródek,  balkon.  Przy każdym budynku jest wyłożony kostką taras, opaska, miejsca postojowe. Każdy lokal ma bezpośredni dostęp do drogi gminnej z pełną infrastrukturą (chodniki i ulica z kostki, oświetlenie). Balustrady balkonowe, bramy, furtki i elementy ogrodzenia są robione na zamówienie w zakładzie kowalstwa artystycznego. Zamontowane oświetlenie zewnętrzne, żeby zachować spójność wykończenia. Wysoka dbałość o każdy detal wykończenia.

Bliźniak tańszy niż mieszkanie w bloku
 • bezczynszowy, płacisz tylko za to co zużyjesz
 • nie martwisz się czy będzie gdzie zaparkować swój samochód i osób które Cię odwiedzają
 • własny  ogródek – poranną kawę możesz wypić na tarasie wśród zieleni
 • bliskość centrum miasta a jednak ustronna uliczka w najpiękniejszej dzielnicy Grodziska Mazowieckiego

Inwestycja zakończona – lokale sprzedane.
Wille przy Litewskiej –  rok budowy 2016
Kameralne „osiedle” składające się z dwóch budynków w zabudowie bliźniaczej  położone wśród domów jednorodzinnych z dostępem do drogi publicznej. Spokój i cisza położonej inwestycji daje wytchnienie po ciężkim dniu.

Standard
Wille przy Litewskiej – całość ogrodzona, wydzielona wewnętrzna droga z kostki. Każdy lokal posiada swój własny wydzielony ogródek ok 300 m2 przynależny  do lokalu, taras z kostki, chodniki. W budynkach mieszczą się dwa lokale o powierzchni użytkowej ok  130 m2 każdy + garaż w bryle budynku. Każdy lokal zaopatrzony w wydajny piec kondensacyjny z zasobnikiem. Dodatkowym atutem jest dostęp do wszystkich mediów miejskich. 
Wille przy Piaskowej – I etap rok budowy 2015
Dwie niezależne działki usytuowane wśród domów jednorodzinnych w bliskim centrum miasta, 3  min do kolejki WKD Piaskowa.

Standard
Wille przy Piaskowej – na każdej z działek powstał budynek jednorodzinny z dwoma lokalami o powierzchni użytkowej 93 m2. Do każdego lokalu przynależy działka o powierzchni  od 300m2 do 450 m2,  ogródek oraz balkon.  Przy każdym budynku jest wyłożony kostką taras, opaska, miejsca postojowe  i bezpośredni dostęp do drogi gminnej z pełną infrastrukturą. Balustrady balkonowe, bramy, furtki i elementy ogrodzenia robione są na zamówienie w zakładzie kowalstwa artystycznego.

Inwestycja sprzedana zaraz po odbiorach.
Wille przy Toruńskiej – rok budowy 2014 
Doskonała lokalizacja, niska jednorodzinna zabudowa wokół, powoduje że tworzy się kameralny klimat. Spokój i cisza z jednej strony i bliskość centrum miasta z drugiej.

Standard
Wille przy Toruńskiej to dwa niezależne budynki w każdym po dwa lokale o powierzchni użytkowej 93 m2.  Do każdego lokalu przynależy działka o powierzchni ok 200m2, ogródek, taras oraz balkon. każdy z mieszkańców ma dwa miejsca postojowe z bezpośrednim dostęp do drogi gminnej z pełną infrastrukturą.

Bliźniak w cenie mieszkania w bloku
 • Bezczynszowy – montowane bardzo wydajne piece kondensacyjne
 • Wszystkie media miejskie
 • Przystępna cena

​Inwestycja zakończyła się sukcesem, lokale zostały sprzedane. 
-->